Pagina 1 van 1

Profiel verwijderen

Geplaatst: 05 aug 2008, 00:36
door Osdate
Beste mensen ik heb een vraag, en deze is als volgt.

Dat wanneer een bezoeker zich registreert is ook de mogelijkheid aanwezig dat deze klant zelf zijn profiel ook zou moeten kunnen verwijderen. Echter dit laatste heb ik dan ook heftig naar gezocht, maar ik kan dit niet vinden in het profiel zelf.

De reden dat waarom ik dit vraag heeft te maken met het feit dat vele die niet meer als member ingeschreven willen hebben staan. dat zij dit dan zelf kunnen verwijderen. Dit scheelt in ieder geval mij een ongelooflijk hoop werk dat wanneer ik dit zou moeten doen vanuit de admin. Gezien dat vele members niet eens meer weten welke alias zij gebruikt hebben, paswoord vergeten zijn "natuurlijk op te vragen, maar ja wij zijn Nederlanders" , of simple weg niet de weg weten hoe zij hun instellingen moeten veranderen. Ook hier weer het zelfde het zijn Nederlanders die te lui zijn om even wat te lezen of iets zelf uit te voeren.

Maar goed, ik zelf ben het namelijk zat om keer op keer eerst een e-mail te sturen en de benodigde informatie op te vragen en hopelijk er achter te komen hoe deze persoon ingeschreven staat. Dus is er ergens een mogelijk knop button, waar de members zelf hun eigen profiel kunnen verwijderen.

Lang verhaal, maar goed om het maar even duidelijk te maken wat dus echt het probleem hier is. Mijn hartelijk dank vooraf voor een reactie met een oplossing.

Re: Profiel verwijderen

Geplaatst: 05 aug 2008, 01:42
door Salomon
Deze optie zit niet in phpBB3, en ik heb er ook nog geen modificatie voor gevonden die het mogelijk maakt, alhoewel dit niet erg lastig zal zijn (als je php(BB) kennis hebt), vermoed ik.

Re: Profiel verwijderen

Geplaatst: 05 aug 2008, 09:53
door marian0810

Re: Profiel verwijderen

Geplaatst: 10 aug 2008, 21:34
door Osdate
@Salomon

dank u vriendelijk voor uw antwoord, ik wilde zelf al bezig gaan, maar bedacht dan wel dat de suport wat moeilijker zal gaan worden dat wanneer ik dit echt nodig heb.

@marian0810

Ook u wil ik vriendelijk bedanken voor uw bijdragen in dit, ik zal eerst het stuk eens goed doornemen voordat ik dat zal gaan toepassen in het phpbb forum script.

Ik heb inmiddels alles opgeladen naar de serv, echter krijg ik deze fout melding

Language file unsubcribe.php couldn't be opened.

Nogmaals bedank voor jullie suport, met vriendelijk groet van,

OsDate

Re: Profiel verwijderen

Geplaatst: 11 aug 2008, 06:12
door Jim
Dat betekend dat je de taalbestanden niet correct geupload hebt. :)

Je moet als er in de instructies staat kopieren naar language/en/mods het als je een nederlands forum hebt ook kopieren naar language/nl/mods.