dubbele gebruiker

Hulp nodig bij je installatie of kom je ergens niet uit? Probeer phpBB3! Problemen lossen we samen met je op.
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Forumregels
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Gesloten
henkmulder
Berichten: 34
Lid geworden op: 05 apr 2010, 21:29

dubbele gebruiker

Bericht door henkmulder » 28 nov 2011, 19:18

  • Adres van je forum: http://
    Event. modificaties op je forum:
    Wanneer ontstond het probleem?
    phpBB versie:


    Heb je onlangs iets veranderd aan je forum?
    Wat is het probleem?
Een forum lid zit er twee keer in. Een keer met zijn voornaam en een keer met zijn voor en achternaam.
Als ik een van beide wis, zijn dan ook alle berichten onder ze naam weg ? of kan ik die overhevelen ?

Gebruikersavatar
David
Berichten: 5093
Lid geworden op: 15 jan 2007, 22:00
Locatie: Zeeuws-Vlaanderen
Contacteer:

Re: dubbele gebruiker

Bericht door David » 28 nov 2011, 20:14

Als je een gebruiker verwijderd kun je er voor kiezen zijn of haar berichten te verwijderen of te laten staan.

Je kunt eventueel handmatig te auteur van de berichten wijzigen, maar dat moet volgens mij 1 voor 1 je kunt niet in één keer iemand zijn of haar berichten op een andere naam zetten.
Op zoek naar een vertaling voor je extensie? vertalingen

henkmulder
Berichten: 34
Lid geworden op: 05 apr 2010, 21:29

Re: dubbele gebruiker

Bericht door henkmulder » 28 nov 2011, 20:51

Ik heb de gebruiker verwijderd. Zijn oude berichten staan er nog maar zitten niet meer in de telling. Geen ramp maar de statistiek klopt nu niet meer. Eerder had hij 119 en 23 berichten, nu nog 23. Nou, ja, niet echt een probleem. Bedankt voor het antwoord.

Gesloten