Pagina 1 van 1

Forum Support nodig

Geplaatst: 21 sep 2012, 17:44
door AzdinZ
Adres van je forum: http://nammos.nl/forum/

Hi,

2 vragen:
Ik ben pas mijn database aan het legen (alle posts enzo) dat heb ik nu gedaan, alleen zie je bij de forumindex bij LAATSTE POST nog namen staan, terwijl ik die in de database had verwijderd, hoe zorg ik ervoor dat er komt te staan: 'Geen berichten'?
Op de site zie je onderaan staan:
Statistieken

Totaal aantal berichten 20567 | Totaal aantal onderwerpen 1804 | Totaal aantal leden 2535
Terwijl ik de posts/users tabellen allemaal heb geleegd, hoe kan dit?

En, als je registreert op het forum zie je niet alle forumcategories, sommige wel sommige niet (de beheerder ziet alles) en je kan geen topics maken in die categories. hoe kan dat?

(tip: Registreer even zelf dan zie je het!)

Re: Forum Support nodig

Geplaatst: 21 sep 2012, 23:10
door Pola
AzdinZ schreef:(tip: Registreer even zelf dan zie je het!)
Tip: Het is handiger om zelf even een testaccount te creeren en hier naam en wachtwoord te plaatsen. Dan hoeft niet iedereen een account aan te maken op je forum. Zelf geef ik er de voorkeur aan om me niet te hoeven registreren op elk forum waar ik support geef, omdat ik geen behoefte heb aan de mass-emails of nieuwsbrieven die veel forumeigenaars versturen.
AzdinZ schreef:Ik ben pas mijn database aan het legen (alle posts enzo) dat heb ik nu gedaan, alleen zie je bij de forumindex bij LAATSTE POST nog namen staan, terwijl ik die in de database had verwijderd, hoe zorg ik ervoor dat er komt te staan: 'Geen berichten'?
Op de site zie je onderaan staan:
Statistieken

Totaal aantal berichten 20567 | Totaal aantal onderwerpen 1804 | Totaal aantal leden 2535
Terwijl ik de posts/users tabellen allemaal heb geleegd, hoe kan dit?
Het leeghalen van een forum door rechtstreeks de tabellen met SQL queries te legen, is geen ondersteunde methode. Doordat de gegevens in diverse tabellen met elkaar gekoppeld zijn, loop je namelijk tegen de problemen aan, zoals je die geconstateerd hebt. De problemen die jij hierboven noemt zijn slechts cosmetisch, maar er kunnen zaken serieus fout gaan, als je wijzigingen in de tabellen maakt, zonder exact te weten wat de consequenties kunnen zijn.

De statistieken (aantal gebruikers, berichten, enz.) zou je moeten kunnen resetten via het beheerderspaneel: Synchroniseer statistieken | Uitvoeren.
Als gast zie ik geen categorieen en forums, maar ik neem aan dat bij de forums nog het aantal onderwerpen, berichten en gegevens van het laatste bericht staan.
Die informatie kun je opschonen met de volgende SQL query. Mogelijk is de prefix phpbb van jouw tabel anders.

Code: Selecteer alles

PDATE phpbb_forums SET forum_posts = '0', forum_topics = '0', forum_topics_real = '0', forum_last_post_id = '0', forum_last_poster_id = '0', forum_last_post_subject = '', forum_last_post_time = '0', forum_last_poster_name = '', forum_last_poster_colour = '' WHERE 1;
AzdinZ schreef:En, als je registreert op het forum zie je niet alle forumcategories, sommige wel sommige niet (de beheerder ziet alles) en je kan geen topics maken in die categories. hoe kan dat?
Vermoedelijk heeft dit met permissies te maken. Hiervoor zou een testaccount handig zijn. Waarschijnlijk heeft het zelfs de voorkeur om naast het testaccount ook de beschikking te hebben over het beheerders account, om de verschillen te kunnen controleren. (Als je wilt, mag je me de gegevens per PB sturen.)

Re: Forum Support nodig

Geplaatst: 24 sep 2012, 06:00
door Kevin
Die query zal niet gaan werken zo ;)

Gebruik hem zo.

Code: Selecteer alles

UPDATE phpbb_forums SET forum_posts = '0', forum_topics = '0', forum_topics_real = '0', forum_last_post_id = '0', forum_last_poster_id = '0', forum_last_post_subject = '', forum_last_post_time = '0', forum_last_poster_name = '', forum_last_poster_colour = '' WHERE 1;
UPDATE ipv PDATE