Pagina 1 van 1

Installatie AutoMOD eindigt halverwege in 404

Geplaatst: 14 feb 2014, 11:56
door Hans_380
  • Adres van je forum: http://www.hoogspanningsforum.com
    Event. modificaties op je forum: geen, behalve wat veranderde woorden in common.php (language NL, enkele front-end woorden door gepast jargon veranderd)
    Wanneer ontstond het probleem? Bij poging tot installatie van AutoMOD
    phpBB versie: 3.0.12, SubSilver met custom colorized template

    Heb je onlangs iets veranderd aan je forum? Neen.
    Wat is het probleem?
Vanuit oogpunt van gebruikersgemak was het de bedoeling om Tapatalk te installeren op het forum, dat stond al geruime tijd op het programma. Vanwege de omschrijving van Tapatalk en ook vanwege eventuele andere toekomstige aanpassingen leek het handig om eerst AutoMOD te installeren.
Conform de Engelstalige instructies werd er gisteravond een poging ondernomen om AutoMOD te installeren, waarbij alles in eerste instantie goed lijkt te gaan. Unzippen en uploaden van de bestanden van AutoMOD naar de root via Filezilla gingen probleemloos, zelfs geen meldingen over het overschrijven van bestanden (wat me op zich verbaasde, had namelijk voor mij idee wel zo moeten zijn).

Maar halverwege het proces zou aldus de instructie dit scherm moeten verschijnen na het inkloppen van de URL gevolgd door /phpBB3/install/ : https://www.phpbb.com/customise/db/down ... ew-thumb_1
Dat gebeurde niet. In plaats daarvan verscheen de altijd fijne 404 Not Found.

Na wat gemopper en een tweede poging (zelfde resultaat) zat er weinig anders op dan de Install-map maar weer even te scramblen en het forum gewoon weer 'aan' te zetten zonder dat installatie van AutoMOD gelukt was. Dat betekent dat er nu geen urgent probleem is, maar ik kom niet meer verder met de installatie van AutoMOD.

Heeft iemand een idee waar dit probleem door veroorzaakt kan worden, of het vaker voorkomt en misschien wat ik verkeerd doe? Moet ik in plaats van domeinnaam.nl/phpbb3/install/ misschien de gehele prefix van http://www. gebruiken?

Bij voorbaat dank.

Re: Installatie AutoMOD eindigt halverwege in 404

Geplaatst: 14 feb 2014, 13:32
door David
Als ik je verhaal goed begrijp gebruik je nu deze link http://www.hoogspanningsforum.com/phpBB3/install in jouw geval is dat niet nodig want je forum staat niet in de map phpBB3. De link die jij moet gebruiken is http://www.hoogspanningsforum.com/install als het goed is werkt het dan wel ;)

Re: Installatie AutoMOD eindigt halverwege in 404

Geplaatst: 14 feb 2014, 14:53
door Hans_380
Ja, dat is 'm. Hij doet het. :)
De juiste URL was net even dat kleine detail waar ik wellicht nooit achter was gekomen, maar dankzij de support hier is het dan toch maar mooi weer gelukt. Van harte bedankt David!

Re: Installatie AutoMOD eindigt halverwege in 404

Geplaatst: 14 feb 2014, 14:56
door David
Graag gedaan, fijn dat het is gelukt ;)