Hulp nodig bij een stijl? Voor zowel XHTML/CSS als grafische vragen uiteraard gerelateerd aan phpBB3.
Forumregels
Verschaf iemand geen servertoegang tenzij het niet anders kan. Maak altijd eerst een volledige backup en verander de inloggevens na afloop. Eigen risico.
-
Joost01
- Berichten: 544
- Lid geworden op: 29 mar 2013, 12:24
- Locatie: Nederland
Bericht
door Joost01 » 17 mei 2013, 19:12
Hoi,
Ik was vandaag bezig om nieuwe moderatie knoppen in te stellen alleen de edit knop weigerde zichtbaar te worden terwijl de afmetingen kloppen.. Nu zojuist vernieuwde ik de afbeeldingenset en toen versprong mijn topic index uit het niks terwijl ik hem eerder vernieuwd had toen deed het forum dat niet.
Hoe kan ik het herstellen?
Kijk maar als je naar dit topic toe gaat:
http://hpmagicworld.nl/forum/viewtopic.php?f=137&t=3
Erg vaag... o_o'
Edit, het is opgelost excuus voor dit topic die mag verwijderd worden...

Forumversie: 3.2.0
Stijl: prosilver Special Edition
-
David
- Berichten: 5093
- Lid geworden op: 15 jan 2007, 22:00
- Locatie: Zeeuws-Vlaanderen
-
Contacteer:
Bericht
door David » 17 mei 2013, 20:55
Fijn dat je het probleem al hebt kunnen oplossen, topics worden alleen gesloten/verwijderd als ze niet aan de regels voldoen

Op zoek naar een vertaling voor je extensie?
vertalingen
-
Joost01
- Berichten: 544
- Lid geworden op: 29 mar 2013, 12:24
- Locatie: Nederland
Bericht
door Joost01 » 17 mei 2013, 21:11
Oké, umm ik zit met nog een probleem wat ik ook probeer ik krijg mijn edit knop niet zichtbaar... o_o'
Edit, de problemen zijn opgelost!

Forumversie: 3.2.0
Stijl: prosilver Special Edition