Pagina 1 van 1

Categorienaam vergroten/verkleinen in proGlass

Geplaatst: 14 nov 2007, 12:56
door Sandrus
Onlangs heb ik de stijl proGlass op mijn forum geïnstalleerd, maar in de categorie-hoofding lopen de woorden 'onderwerpen' en 'berichten' in elkaar. Ik neem aan dat ik de lettergrootte ervan kan aanpassen, maar waar staat dat precies? Welke regel? En misschien voeg ik in de template nog een class toe, dus in welk bestand staat dát? Van die forumhoofding.

Afbeelding

Re: Categorienaam vergroten/verkleinen in proGlass

Geplaatst: 14 nov 2007, 15:53
door BetaDevil
Ga naar de Wiki (Artikel: [wiki]Forum versmallen (phpBB3)[/wiki]) en voer de wijzigingen uit voor styles/*/theme/content.css.

Re: Categorienaam vergroten/verkleinen in proGlass

Geplaatst: 14 nov 2007, 17:12
door Sandrus
Het werkt min of meer, toch worden er nog 2 letters over elkaar weergegeven. Ik zal anders van het woord 'onderwerpen' 'topics' maken. In wat voor bestand zit dat? :)

Re: Categorienaam vergroten/verkleinen in proGlass

Geplaatst: 14 nov 2007, 19:29
door Raimon
Sandrus schreef:Ik zal anders van het woord 'onderwerpen' 'topics' maken. In wat voor bestand zit dat? :)
Je kan ook de dl topics class ruimte wat vergroten.
Maa rop op je vraag terug te komen dat kan je aanpassen in /language/xx/common.php ;)