Pagina 1 van 1
Gecentreerd maar toch niet helemaal
Geplaatst: 03 mar 2008, 22:33
door mauser
nu ik mijn forum versmald heb (en eigenlijk daarvoor ook al) staat alles wel netjes onder elkaar, maar mijn sitelogo hangt te veel links. nu heb ik in common.css het logo op zowel, center/middle als right gezet maar hij komt niet in het midden te staan. ook heb ik vandaag gemerkt dat mijn site op een laptop te veel naar links staat. op mijn beeldscherm en dat van vele anderen staat alles exact in het midden maar op de laptop zag ik dat rechts, ik noem maar wat 8 cm over was en links 3. wat kan ik er aan doen om bij iedereen alles precies in het midden te krijgen? alvast dank.
Re: Gecentreerd maar toch niet helemaal
Geplaatst: 04 mar 2008, 08:00
door BetaDevil
in
theme/common.css
staat dit:
Vervang dat met:
Dan kun je zelf gaan centreren.

Re: Gecentreerd maar toch niet helemaal
Geplaatst: 04 mar 2008, 23:39
door mauser
hmm? ik neem aan dat je bedoelt dat ik dan float: left; moet veranderen in middle? maar wat ik ook doe ik zie geen veranderingen... ?
Re: Gecentreerd maar toch niet helemaal
Geplaatst: 05 mar 2008, 10:59
door BetaDevil
Je moet ook nog zorgen dat het in het midden staat ja, maar dat gaat niet via float. Probeer margin: 0 auto;
Re: Gecentreerd maar toch niet helemaal
Geplaatst: 05 mar 2008, 11:51
door Ger
Zoals ik het gedaan heb (weliswaar Subsilver2):
Code: Selecteer alles
#container {
margin-left: auto;
margin-right: auto;
width: 860px;
text-align: left;
Want als je
text-align: left;
doet, dan staat
alles gecentreerd, ook je tekst. Door de marges links en rechts op auto te zetten bij een vaste breedte zorg je ook dat het gecentreerd staat.
Re: Gecentreerd maar toch niet helemaal
Geplaatst: 05 mar 2008, 13:07
door mauser
hm, ik heb allebei geprobeerd en daarna van alles een beetje

maar het wil niet helpen. ik heb mijn logo nu maar op float left gezet want bij kleinere beeldschermen heb ik gemerkt dat mijn logo rechts uitsteekt.