Pagina 1 van 1
Gewoon 1 grote banner
Geplaatst: 15 okt 2009, 21:20
door Dmeijer13
Hey allen!
Ik heb zoals al gemeld in 'n ander topic een subsilver 2 based style genaamd 610nm. In deze stijl bestaat de banner uit 3 onderdelen, kan ik, en zoja hoe, zorgen dat ik er 1 groot geheel van krijgen en als ik de banner changen wil, ook maar 1 groot deekl hoef te vervangen als afbeelding?
Bedankt!
Re: Gewoon 1 grote banner
Geplaatst: 19 okt 2009, 22:15
door Dmeijer13
Iemand? :O
Re: Gewoon 1 grote banner
Geplaatst: 20 okt 2009, 10:23
door Kevin
Zal vast wel kunnen op de een of andere manier, maar hij bestaat niet voor niets uit 3 delen natuurlijk. Zonder verder de stijl gezien te hebben denk ik dat de stijl geen vaste breedte heeft en om dan op ieder scherm formaat een fatsoenlijke banner te hebben bestaat deze uit 3 delen met waarschijnlijk 1 stuk wat ter opvulling dient.
Re: Gewoon 1 grote banner
Geplaatst: 20 okt 2009, 10:24
door Dmeijer13
kevin1979 schreef:Zal vast wel kunnen op de een of andere manier, maar hij bestaat niet voor niets uit 3 delen natuurlijk. Zonder verder de stijl gezien te hebben denk ik dat de stijl geen vaste breedte heeft en om dan op ieder scherm formaat een fatsoenlijke banner te hebben bestaat deze uit 3 delen met waarschijnlijk 1 stuk wat ter opvulling dient.
Ah zo, op die manier. Dan laten we het gewoon zo, ipv er teveel mee te klooien.
