Pagina 1 van 1

Afbeeldingen willen niet

Geplaatst: 27 jul 2014, 17:20
door Joost01
Hoi hoi,


Ik heb een probleempje, ik krijg mijn afbeeldingen die voor de topics staan niet ingesteld, in mijn beheerderspaneel stel ik ze vervolgens in en als ik in een forumdeel kijk zie ik de iconen wel in de legenda op de topic index maar niet voor de topics zelf. Dat vind ik heel vreemd. :roll:

Is er iemand die mij zou willen helpen hiermee? Indien nodig kan ik voor een account met beheerders rechten zorgen geen probleem.

Re: Afbeeldingen willen niet

Geplaatst: 28 jul 2014, 09:56
door Theriddler
Hoi Joost,

Beschik je mogelijkerwijs over een screenshot (of meerdere) om het èèn en ander te verduidelijken welke afbeelding je precies bedoeld?

Re: Afbeeldingen willen niet

Geplaatst: 28 jul 2014, 12:49
door Joost01
Hieronder een paar screens, ik heb totaal 5 layouts draaiend op de layout AcidTech.
Van 4 layouts werken alle afbeeldingen op de index en de topic index. Maar bij 1 layout wilt deze niet terwijl ik de afbeeldingen wel ingesteld heb staan alleen het rare op de index zelf werkt alles wel maar op de topic index niet.

Zwadderich Layout (waar afbeeldingen wel werken)
> http://i39.servimg.com/u/f39/11/54/28/73/zwadla10.png

Zweinstein Layout (waar afbeeldingen niet werken)
http://i39.servimg.com/u/f39/11/54/28/73/zweins10.png


Verder heb ik nog een probleem ik krijg de knop ''Nieuwe PM'' niet zichtbaar ingesteld in de privé berichten inbox deze is ook ingesteld maar niet zichtbaar dat is bij alle layouts. Hoe kan ik dit oplossen? :)

Re: Afbeeldingen willen niet

Geplaatst: 31 jul 2014, 15:41
door Joost01
*Bump*

Re: Afbeeldingen willen niet

Geplaatst: 01 aug 2014, 11:16
door Joost01
*Bump*

Kom er zelf niet achter waar het aan kan liggen of ik moet ergens overheen kijken? :)