domme vraag,.?

Installatie lukt niet? Plotseling een foutmelding. Of weet je niet hoe iets werkt. Problemen met phpBB2 kun je in dit archief opzoeken.
Forumregels

Sinds 1 januari 2009 wordt phpBB2 niet meer ondersteund.
Onderstaande informatie is verouderd en dient uitsluitend als archief.
phpBB2.0.x
Gesloten
mijngedachten
Berichten: 4
Lid geworden op: 19 mei 2005, 21:22

domme vraag,.?

Bericht door mijngedachten » 19 mei 2005, 21:31

Maar stel hem toch,...

Ik heb een code gehad van nedstat die ik tussen body en body moet plaatsten,..

" INSTALLATIE: Om Nedstat Basic goed te laten functioneren is het belangrijk de juiste code in je pagina te zetten. Hieronder vind je de code(s) die je in de html van de pagina tussen <body> en </body> moet zetten"

Deze twee body's kan ik niet vinden in index.php

Als ik dan vervolgens de codes wil kopieren en plakken krijg ik de melding dat de opmaak veranderd,..!! (geen php bestand meer..)

Help,..!!

alvast dank.
Ralf.

mike3446
Berichten: 19
Lid geworden op: 19 mei 2005, 18:16

Bericht door mike3446 » 20 mei 2005, 09:27

beeld
bron en daar erin zetten

(boven aan de pagina bij de knoppen)

mijngedachten
Berichten: 4
Lid geworden op: 19 mei 2005, 21:22

Bericht door mijngedachten » 20 mei 2005, 10:28

Hoi hoi,..

dank voor het antwoord, maar helaas begrijp ik het niet,.!!

groet..

mijngedachten
Berichten: 4
Lid geworden op: 19 mei 2005, 21:22

Gelukt...!!

Bericht door mijngedachten » 20 mei 2005, 10:36

Het is gelukt het kwartje moest even vallen

Thx,... Mike,...

Gebruikersavatar
Paul
Beheerder
Beheerder
Berichten: 20316
Lid geworden op: 23 okt 2003, 11:38
Locatie: Utrecht
Contacteer:

Bericht door Paul » 20 mei 2005, 11:57

mikeedelenbosch schreef:beeld
bron en daar erin zetten

(boven aan de pagina bij de knoppen)
LOL
Neej dat gaat dus ook echt nie werken :lol:
Wil je het op elke pagina: Dan moet het in overall_footer.tpl (In de templates map, en dan jouw template), alleen op de index, dan in index_body.tpl, ook uit templates map :thumb:

mijngedachten
Berichten: 4
Lid geworden op: 19 mei 2005, 21:22

ja maar...

Bericht door mijngedachten » 20 mei 2005, 13:41

ja maar,... het gaat om een teller,... iedereen komt toch binnen op de index....?

Als het toch anders is ,.. wil ik het erg graag weten,..!!


Thx,..

Gebruikersavatar
Luuk
Berichten: 7311
Lid geworden op: 22 okt 2003, 10:07
Locatie: Delft

Bericht door Luuk » 20 mei 2005, 14:24

Elke keer dat die teller geladen wordt wordt ie ook geupdate. Wil je alle pageviews zien dan moet je hem in overall_header.tpl of overall_footer.tpl zetten. Wil je dat ie alleen geupdate wordt als je de index bekijkt dan moet je hem in index_body.tpl zetten (in de map templates/{jouw_template}/).
Afbeelding

dj jb
Berichten: 58
Lid geworden op: 28 dec 2004, 20:17
Locatie: Leidschendam
Contacteer:

Bericht door dj jb » 21 mei 2005, 16:07

Ik zal dit op een simpel niveau uitleggen:

Zoals je waarschijnlijk zelf al hebt gezien, geven de .php-bestanden van je forum niet de informatie die je krijgt als je de pagina met de browser opent. Bijvoorbeeld index.php, daarin zie je helemaal niet je fora staan, of de menu's, of de statistieken, of wat dan ook. Je ziet alleen een zooitje ingewikkelde scripts.

Ergens in die zooi scripts staat dat alle informatie die de browser wil ophalen, uit verschillende andere bestanden moet worden gehaald. Die bestanden staan verspreid door alle mappen. Eén van de belangrijkste soort bestanden (als het gaat om het uiteindelijke weergeven van de pagina) is de template (.tpl). In die bestanden staat alle informatie om je forum netjes weer te geven. overall_footer.tpl is bijvoorbeeld een code die onderaan iedere pagina staat (is dat even handig!). Hier zou je je Nedstat Tellertje neer kunnen zetten.
Zoek dat bestand (overall_footer.tpl) op in de map van je template en open die met kladblok.
Zoek aan het einde deze code op:

Code: Selecteer alles

</div></td></tr></table></body></html>
Vlak hiervoor zet je

Code: Selecteer alles

<br />
gevolgt door de code van je teller.


Dan die template uploaden (ja, je moet overschrijven) en dan weer naar je forum toesurfen. Het zou moeten werken, als je alles goed hebt gedaan! ;)
De kettingzaag is de natuurlijke vijand van de blokhut.

Gesloten