Pagina 1 van 1

haz.dk down

Geplaatst: 20 aug 2003, 12:01
door ole
Zijn er nog mensen die er last van hebben? Ik hoop maar dat ze er mij niet afgegooid hebben...

Ik ben van plan om over te stappen naar een betaalde host, maar ik had daarbij een paar vraagjes:
Hoeveel mb heb ik nodig voor een forum (misschien binnenkort portal)? En hoeveel gb per maand? (ongeveer 100 leden)
Kent iemand een goede (betaalbare) host, die php en mysql ondersteunt en liefst ook phpmyadmin heeft?

Ook links naar sites met reviews van hosts mogen.

bedankt,

dirk

Re: haz.dk down

Geplaatst: 20 aug 2003, 13:18
door FlorisD
ole schreef:Zijn er nog mensen die er last van hebben? Ik hoop maar dat ze er mij niet afgegooid hebben...

Ik ben van plan om over te stappen naar een betaalde host, maar ik had daarbij een paar vraagjes:
Hoeveel mb heb ik nodig voor een forum (misschien binnenkort portal)? En hoeveel gb per maand? (ongeveer 100 leden)
Kent iemand een goede (betaalbare) host, die php en mysql ondersteunt en liefst ook phpmyadmin heeft?

Ook links naar sites met reviews van hosts mogen.

bedankt,

dirk
Hier ligt haz.dk er ook uit. Zal wel een server-wide storing zijn...

Hoeveel MB en GB je nodig hebt ligt heel erg sterk aan hoeveel je leden posten e.d. Daar valt echt geen touw aan vast te knopen. Voor een beetje forum heb je echter al snel 10MB nodig. Let ook goed op de grootte van je database! Als je daar nu 5 tot 10MB bij optelt zit je ongeveer op de grootte die je nodig hebt, denk ik.
Ook dit kan nog heel erg verschillen aangezien sommigen meerdere templates hebben geinstalleerd en een grote avatar gallery en anderen weer helemaal niets van dat hebben.

Zie voor hosts http://www.webhosters.nl. Als er trouwens MySQL wordt aangeboden zit daar bij 99,9% van de gevallen al PhpMyAdmin bij. En anders kan je het altijd nog zelf installeren.

Geplaatst: 20 aug 2003, 17:35
door cartoontje
Een goede betaalbare host is XSzone. De gratis variant is nu down, maar je kan dacht ik wel een sign-up doen voor de betaalde varianten!

Geplaatst: 21 aug 2003, 10:07
door ole
Hoeveel MB en GB je nodig hebt ligt heel erg sterk aan hoeveel je leden posten e.d. Daar valt echt geen touw aan vast te knopen. Voor een beetje forum heb je echter al snel 10MB nodig. Let ook goed op de grootte van je database! Als je daar nu 5 tot 10MB bij optelt zit je ongeveer op de grootte die je nodig hebt, denk ik.
Wordt de grote van de database bijgeteld bij het aantal MB wat je in het totaal nodig hebt?
25 MB ruimte en 500 MB / maand verkeer voor een forum met (nu) 60 leden en 700 berichten, is dat te weinig?
Het is wel ook de bedoeling dat er nog veel leden en berichten bijkomen...

Geplaatst: 21 aug 2003, 15:00
door matel
Zelf heb ik 700MB dataverkeer met iets meer dan 100 leden. De database is ongeveer 6MB met 14000 berichten.

Geplaatst: 21 aug 2003, 18:54
door Paul
Misschien dat Flexwebhosting iets voor je is, host er zelf ook en ben er zeer tevreden over. Zijn niet duur maar hebben toch een uitstekende service. Binnen een klein halfuurtje na aanmelding kreeg ik al alle gevens en kon ik zelfs al beginnen met het uploaden van m'n site, 24 uur later was m'n domeinnaam ook bruikbaar. hun support is ook dik in orde, mails worden zeer vlot beantwoord, heb het zelf verschilende keren aan de hand gehad dat ik binnen de 5 a 10 min. terug reactie had. Met andere woorden een echte aanrader :wink:

Groetjes Paul

Geplaatst: 21 aug 2003, 21:21
door headout
Paul schreef:Knip spam
Goh, klinkt erg mooi, te mooi....klinkt gewoon als spam. En is ook spam:
http://beta.prikpagina.nl/read.php?f=418&i=6141&t=6141
En nog zo'n hele mooie: google

Geplaatst: 23 aug 2003, 12:58
door Paul
Sorry heb het zeker niet als spam bedoeld, dit is mijn ervaring tot nu met deze hosting (iets meer als een maand nu).

Groetjes Paul

Geplaatst: 26 aug 2003, 09:20
door Stylo
haz.dk is inmiddels overgestapt op een nieuwe server new.haz.dk. Dit werd ruim van te voren aangekondigd. Je kon daarbij ook je account over laten zetten op de nieuwe host. Ik moet zeggen dat ze behoorlijk snel zijn en de helft van de website is nou ook in het engels.. errug handig

Geplaatst: 26 aug 2003, 09:26
door MeDieViL
:x :x :x Haz.dk is de slechtste host die ik ooit gezien heb!!!!

ik schrijf me daar in, wil ik daar een forum installeren, sturen ze ineens een mail, dat ze mijn account verwijdert hebben :x :x :x

Geplaatst: 26 aug 2003, 09:49
door Stylo
dan heb je dus blijkbaar iets niet goed gedaan of 1 van de regels overtreden. Als jij dat een slechte host vindt, vraag ik mij toch sterk af welke GRATIS hosts jij beter vind :?

Geplaatst: 26 aug 2003, 10:02
door MeDieViL
Stylo schreef:dan heb je dus blijkbaar iets niet goed gedaan of 1 van de regels overtreden. Als jij dat een slechte host vindt, vraag ik mij toch sterk af welke GRATIS hosts jij beter vind :?
ik heb geen enkele regels gebroken!!! ik vind lycos echt veel beter,
ze verwijderen tenminste je account niet onverwacht
(ik zeg niet dat lycos eeen goeie host, is nog altijd 1 van de slechtste, maar toch al veel beter als die stomme haz!)

Geplaatst: 26 aug 2003, 10:09
door Stylo
oftewel je hebt er 0,0 ervaring mee.

Geplaatst: 26 aug 2003, 10:18
door MeDieViL
hoe kan ik nu ervaring hebben als ze je account direct vewijderen? :?

Geplaatst: 26 aug 2003, 10:22
door Stylo
zeg dan ook niet dat het geen goede host is. Test laten blijken dat haz.dk gelijk staat aan het basis pakket van alphamegahosting. Wie deze kent weet wat ik bedoel. Lycos IS de slechtste gratis host die er bestaat op het net. Naast het feit dat je dood gegooit wordt met banners, popups en pop unders ligt de sql base de helft van de tijd offline of zijn er weer eens werkzaamheden.

Ik ga er vanuit dat er maar 1 betere gratis host is en dat is.. hoe kan het ook anders, je eigen server. Zet een oude pc op je zoldertje en plug aan op het internet..

Probeer je opnieuw aan te melden en kijk wat ze je allemaal aanbieden.. je zult nog versteld staan.