Pagina 1 van 1
Topiclink omzetten in topictitel binnen het forum
Geplaatst: 09 feb 2015, 14:17
door OmkePom
- Adres van je forum: http://www.film-test.nl
Event. Extensies op je forum: oa. Upload Extensions, Site logo, Board Announcements
Wanneer ontstond het probleem? nvt
phpBB versie:3.1.3
Ik vraag me af of deze Modificatie ook wordt omgezet naar Extensie?
[ABD] Forum Link to Topic Title v.0.0.2
Ik zal dat in ieder geval zeer op prijs stellen!

Re: Topiclink omzetten in topictitel binnen het forum
Geplaatst: 09 feb 2015, 14:24
door David
De originele auteur is een Nederlander zie ik en de gene die phpbb.nl heeft opgericht. Heb je een account op phpbb.com? Anders zou je een verzoek kunnen doen in:
https://www.phpbb.com/community/viewforum.php?f=496
Misschien dat iemand er dan mee aan de slag wilt gaan
Wijziging: Toevoeging:
Maar misschien bedoel je zoiets als:
https://www.phpbb.com/community/viewtop ... opic+Title
Re: Topiclink omzetten in topictitel binnen het forum
Geplaatst: 09 feb 2015, 17:39
door OmkePom
THX! David, ik heb een verzoek geplaatst

Re: Topiclink omzetten in topictitel binnen het forum
Geplaatst: 09 feb 2015, 19:06
door OmkePom
Heb al reactie gehad,
https://github.com/Martin-G-/LocalUrlToText
Precies wat ik zoek!

Re: Topiclink omzetten in topictitel binnen het forum
Geplaatst: 09 feb 2015, 19:14
door David
Ik heb het gezien, had zelf ook wel gezocht maar blijkbaar niet op de juiste zoek woorden want deze kwam niet naar boven

Fijn dat er iets naar je zin is, houd er rekening mee dat deze extensie nog een BETA is dus alleen voor test doeleinden en afraden te gebruiken op een live forum.
Re: Topiclink omzetten in topictitel binnen het forum
Geplaatst: 14 feb 2015, 11:55
door OmkePom
David schreef:Ik heb het gezien, had zelf ook wel gezocht maar blijkbaar niet op de juiste zoek woorden want deze kwam niet naar boven

Fijn dat er iets naar je zin is, houd er rekening mee dat deze extensie nog een BETA is dus alleen voor test doeleinden en afraden te gebruiken op een live forum.
Deze Extensie werkt naar mijn (als Leek) gevoel perfect!
Ik zie overal Extensies opkomen, ik zie door de bomen het bos niet meer!
Wat betekenen die afkortingen [DEV] [RC] enzo!
De 1ne heeft 40 extensies goedgekeurd de andere maar 11 of z'n 20.
Sommige hebben wel de nl vertaling de andere weer niet, ook de bij jullie goedgekeurde.
Zal het niet handig zijn om 1 systeem te volgen? Of is dat teveel gevraagd?
Re: Topiclink omzetten in topictitel binnen het forum
Geplaatst: 14 feb 2015, 12:31
door David
Het phpBB extension team controleert iedere extensie lijn voor lijn, iedere lijn met code wordt dus zorgvuldig bekeken en wordt zo gecontroleerd of veiligheid en stabiliteit en er wordt gekeken of een extensie voldoet aan de hoge eisen die phpBB stelt. Daarnaast is er ook een team Jr. Extension Validators die de extensies daadwerkelijk test en kijkt of ze werken, gebruiksvriendelijk zijn en controleert of er geen foutmeldingen worden veroorzaakt. Ze kijken ook of de omschrijven klopt en duidelijk is, zodat er geen onduidelijkheid bestaat over wat de extensie precies doet.
Het is dus een zorgvuldig proces, als je zomaar extensies gebruikt weet je niet 100% zeker of dit goed is voor je forum. Daarom raden wij dit ook altijd af zeker extensies in DEV en BETA, RC zou nog net kunnen maar is ook afgeraden.
Meer informatie over alle Tags vind je op:
http://wiki.phpbb.nl/Tags Ja, Modificatie en Extensie tags betekenen het zelfde
De 1ne heeft 40 extensies goedgekeurd de andere maar 11 of z'n 20.
Hoe bedoel je dat?
Sommige hebben wel de nl vertaling de andere weer niet, ook de bij jullie goedgekeurde.
Extensies vertalen kost veel tijd, de vraag is soms wanneer begin je met een vertaling? Als de extensie nog in ontwikkeling is heeft het weinig zin, er kan tenslotte nog veel veranderen. Daarnaast hangt het ook af van eigen interesse, tenminste als ik over mijn eigen vertalingen spreek. Je kan natuurlijk altijd een verzoek indienen en vragen of een extensie vertaald kan worden...
Zal het niet handig zijn om 1 systeem te volgen? Of is dat teveel gevraagd?
Wat stel je voor, het systeem is in principe vrij duidelijk denk ik...
Re: Topiclink omzetten in topictitel binnen het forum
Geplaatst: 15 feb 2015, 10:58
door OmkePom
Kijk nu word het mij met die uitleg van die [TAGS] al iets duidelijker!
Als de uitgave op
https://www.phpbb.com dus geen [TAGS] heeft is hij dus vrijgegeven.
Momenteel vertaal ik de extensies zelf, raak daar samen met Google Translate wel doorheen!
Misschien kan er een Vertalingendatabase aangemaakt worden, hier op deze site, voor de al uitgekomen/goedgekeurde Extensies?
Als Neurotische Leek onder ons zal ik toch altijd bezig blijven met .....

Re: Topiclink omzetten in topictitel binnen het forum
Geplaatst: 15 feb 2015, 11:18
door David
Je kan het natuurlijk ook anders zien, alle extensie die in het onderstaand forumonderdeel staan zijn extensies in ontwikkeling. Met uitzondering van de extensies met de
[CDB]
tag.
[3.1.x] Extensions in Development
https://www.phpbb.com/community/viewforum.php?f=456
Alle extensies die in onderstaand forumonderdeel staan zijn extensies die zijn goedgekeurd en voldoen aan alle eisen van phpbb.com.
[3.1.x] Extension Database Releases
https://www.phpbb.com/community/viewforum.php?f=536
Ik weet niet of het wel zo logische is om nog een vertalingsdatabase te hebben, ik ken al verschillende extensies waar de Nederlandse vertaling gewoon is bijgesloten. Als dit niet het geval is, zou je via Github een pull request (PR) kunnen indienen met de Nederlandse vertaling.
Hou er wel rekening mee dat de vertalingen via Google Translate niet echt lekker klinken, je kan ze moeilijk letterlijk overnemen. Weet niet of je mijn onderschrift al hebt gezien maar hier staan ook veel vertalingen:
https://github.com/dutch-translators zou zonde zijn om tijd te steken in een vertaling als die al bestaat
