E-mail's komen niet aan.

Hulp nodig bij je installatie of kom je ergens niet uit? Probeer phpBB3! Problemen lossen we samen met je op.
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Forumregels
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Gesloten
amstaff-info
Berichten: 4
Lid geworden op: 02 apr 2011, 20:37

E-mail's komen niet aan.

Bericht door amstaff-info » 20 nov 2011, 23:50

Ik heb al een tijd een forum die ik heb laten rusten om zo de zoekmachines de tijd te geven om het te indexeren. Nu ben ik een beetje de puntjes op de i aan het zetten en kom ik er achter dat de E-mail's zoals de activatie mail of een pm, laat of zelfs helemaal niet aankomt bij de geadresseerde. De email adres nagekeken in het beheerder gedeelte en dat klopt allemaal.

Heeft iemand een idee waar de fout zit.

Alvast bedankt, Wesley

Gebruikersavatar
FreakyBlue
Berichten: 1607
Lid geworden op: 29 okt 2007, 22:15
Locatie: Netherlands
Contacteer:

Re: E-mail's komen niet aan.

Bericht door FreakyBlue » 23 nov 2011, 13:18

Zou je eens in het foutenlog willen kijken >> log in op het beheerderspaneel en dan TAB onderhoud. Zie je daar meldingen staan die verband houden met het verzenden van e-mails?
My music and tutorials -> https://youtube.com/gh0stwrit3rMusic/
Former phpBB Style and Mod Author -> https://www.phpbb.com/customise/db/auth ... tributions

bgilst
Berichten: 6
Lid geworden op: 14 dec 2011, 18:43

Re: E-mail's komen niet aan.

Bericht door bgilst » 15 dec 2011, 17:59

Of je moet smtp gebruiken ipv php-mail

Gesloten